Masz już dość pracy u kogoś? Myślisz o własnym biznesie? Posiadasz pomysł na interes?
Załóż spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Zastanawiasz się jak to zrobić? Istnieją dwa sposoby.
Jednym jest rejestracja spółki a drugim zakup gotowej już spółki.
Znacząca różnicę odgrywa tu czas. Gotową spółkę możemy nabyć w ciągu nawet jednego dnia a zarejestrowanie nowej spółki trwa dłużej, jednak zakup spółki jest droższy od rejestracji nowej działalności.
Spółka z o.o. cieszy się wielką popularnością, gdyż jest bardzo bezpieczną formą działalności a jej kapitał zakładowy wynosi tylko 5 000zł . Do założenia spółki zachęca również fakt możliwości uzyskania dotacji z Unii Europejskiej z Programu Innowacyjna Gospodarka. Warunkiem ubiegania się o dotacje jest to, że spółka musi być w pełni zarejestrowana, nie może być spółką z o.o. w organizacji.

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.