Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest zobowiązana do posiadania własnej siedziby. Wskazanie jej jest konieczne już w umowie spółki.
Siedzibą spółki jest miasto lub jakaś miejscowość w której urząd pełni organ zarządzający spółki.
Spółka nie musi korzystać z lokalu na mocy umowy,ale korzystanie bezumowne niesie za sobą konsekwencje podatkowe.
Warto pamiętać, że ciągłość posiadania siedziby musi być zachowana. W przypadku zmiany siedziby należy ten fakt zgłosić do KRS w ciągu 7 dni.
Adres spółki jest konkretyzacją siedziby. W adresie spółki znajduje się: miejscowość, ulica ,numeru budynku oraz lokalu jeśli taki istnieje.
Adres przeważnie jest miejscem: przechowywania dokumentacji rachunkowej, prowadzenia księgi udziałów czy księgi protokołów, przechowywania innych dokumentów spółki.
Siedzibę spółki ustalają wspólnicy i określają ją w umowie, natomiast adres spółki ustala zarząd.

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.