ZALETY:
 1. Posiadanie adresu potrzebnego do rejestracji firmy i nadchodzącej korespondencji.
  Osoby posiadające własną mała firmę wiedzą coś o tym. Każdy chce oddzielić pracę od życia prywatnego. Mając firmę i pracując w domu przy komputerze nie trzeba się martwić że w każdym momencie jakiś klient może przyjść.
 2. Obsługa korespondencji.
  Mimo iż żyjemy w „elektronicznym” świecie nadal pracę ma Pan Listonosz. Listy i przesyłki trafiają do siedziby wirtualnego biura, gdzie są otwierane i skanowane. W postaci plików zostają wysłane poprzez wiadomość e- mail do wynajmującego biuro. Klient może być w swoich sprawach na bieżąco.
  W zależności od ilości korespondencji zostaje ustalony termin wysyłania listów do właściciela. Przeważnie korespondencja dostarczana zostaje co dwa tygodnie. Jeśli chce wcześniej otrzymać np. jakąś przesyłkę może sam pofatygować się do siedziby e-biura.
 3. Możliwość wynajmu sal konferencyjnych.
  Nie wszystko da się załatwić poprzez wiadomości e-mail czy rozmowy telefoniczne. Czasami istnieje konieczność spotkania z klientem osobiście i co wtedy? Gdzie odbędzie się to spotkanie? Firmy oferujące usługę wirtualnego adresu wynajmują też sale konferencyjne na takie okazje.
 4. Logo firmy umieszczone na budynku.
  Niektóre z firm świadczących usługi e-adresów umieszczają logo danej firmy na swoim budynku. Klient danej firmy może zobaczyć, że faktycznie trafił do siedziby.. Wzbudza to większe zaufanie pośród przyszłych klientów.

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.