7/24/2013 04:37:00 PM     , , ,
Jak powszechnie wiadomo przy zakładaniu spółki rzeczą konieczną jest określenie jej siedziby, już przy zawieraniu umowy. Każda spółka jest zobowiązana do posiadania siedziby, jak również jej dopełniania, którym jest adres spółki. 

Można pomyśleć, że z posiadaniem adresu wiążą się bardzo wysokie koszty. Jest to znaczne utrudnienie dla małych przedsiębiorstw, jak również dla tych rozpoczynających swoja „przygodę” na rynku.
Jeśli posiadać adres to jakiś dobry. Prestiżowa lokalizacja firmy automatycznie podnosi jej standard i oddziałuje na tworzącą się renomę przedsiębiorstwa.

Pada wówczas pytanie, jak osiągnąć to wszystko niskim kosztem?
Obecnie wiele firm w swej ofercie posiada tzw. „wirtualne biura” czy inaczej „e-biura”.
Owe firmy zajmują się wynajmem adresu dla innych firm. Pobierane opłaty są znacznie niższe od tych, jakie trzeba by było ponieść przy wynajmowaniu „namacalnego” biura. Ich wysokość uzależniona jest od ilości zadań jakie będzie dana firma wykonywała.

Może więc warto skorzystać z tak dogodnych, prostych i atrakcyjnych udogodnień jakimi są gotowe, wirtualne adresy?

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.