8/01/2013 04:50:00 PM     , , ,
Czym jest i na jakiej zasadzie działa wirtualne biuro, już wiemy. Ale co kryje się pod słowem „co-working”? Na jakiej zasadzie działa ten pomysł biznesu?

Tłumacząc słowo pochodzące z języka angielskiego - „coworking” na język polski dowiemy się że oznacza ono "pracować razem".

Coworking daje możliwość wspólnej, bądź indywidualnej pracy w wynajętym pomieszczeniu. W danym miejscu, niezależnie od siebie pracuje różna grupa osób.

Jest to nowoczesny sposób skierowany do innowacyjnych przedsiębiorców. Wykorzystywany zostaje głownie przez freelancerów.

Pozwala na większy komfort pracy niż ten, jaki może zostać stworzony w domu. Pracuje się spokojnie, ale nie samotnie.

W Polsce coworking staje się coraz bardziej popularny. Centra coworkingowe możemy odnaleźć w większości dużych miast.


definicja-coworkingu

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.