8/09/2013 11:41:00 AM     , ,
BIK= Biuro Informacji Kredytowej S.A

Decyzję o zaciągnięciu kredytu i w kwocie nieprzekraczającej wysokości posiadanego kapitału o połowę podejmuje prezes spółki. Wówczas bank sprawdza jego historię kredytowa w BIK.

Co to jest? Czym się zajmuje? Jak działa?

Biuro Informacji Kredytowej jest instytucją, mająca za zadanie gromadzenie, integrowanie i udostępnianie informacji dotyczących historii kredytowej klientów banków oraz Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych, przede wszystkim instytucjom finansowania.
Powołane zostało w 1997 r. przez banki i Związek Banków Polskich.

Dane gromadzone w BIK dotyczą zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.
Są pozytywne, jak i negatywne. Mówią o prawidłowo spłacanych zobowiązaniach, a także o kredytach spłacanych z opóźnieniem.
BIK oferuje dodatkowe narzędzie tzw. scoring kredytowy.

kredyt-dla-spolki

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.