Unia Europejska proponuje dotacje na rozwój nowych przedsiębiorstw. Jednym z warunków jest to, aby nowy przedsiębiorca działał nie dłużej niż jeden rok
WAŻNE  -->  O dotację nie może ubiegać się spółka z o.o. w organizacji.

Czym jest dotacja?
Dotacja jest bezzwrotną zapomogą dla przedsiębiorców. Wysokość kwoty, jaką można otrzymać, jest odgórnie ustalona i nie możne przekroczyć 40 000 złotych.
Otrzymanie dofinansowania nie jest sprawą łatwą. Trzeba zmieścić się w określonych kryteriach, dla każdej branży są inne.


Otrzymana dotacja jest bezzwrotna jeśli przedsiębiorcy uda się utrzymać działalność przez co najmniej jeden rok. Jeśli jednak się to nie uda, a firma upadnie zanim minie rok, przedsiębiorca jest zobowiązany oddać całą kwotę + naliczone za ten czas odsetki.

dotacja-dla-firmy

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.