10/11/2013 02:19:00 PM     , ,
Kolejnym ułatwieniem prowadzenia spółki z o.o. jest pieczątka firmowa.
Przepisy kodeksu spółek handlowych nie stawiają w tej sprawie żadnych norm. Posiadanie pieczątki firmowej jest zupełnie dobrowolne. Zwrócić należy uwagę, jak posługiwanie się pieczątka ułatwi pracę. 
Nie trzeba będzie pisać za każdym razem wszystkich danych firmy np. przy składaniu różnych dokumentów, czy przy wystawianiu faktur VAT dla kontrahentów.

Jeśli zdecydujesz się wyrobić pieczątkę, dla swojej spółki pamiętaj, że musisz posiadać numer REGON, który musi znaleźć się na gotowej pieczątce. Oprócz niego musisz umieścić na niej również: pełną nazwę firmy, jej adres, numer NIP, warto również podać numer telefonu kontaktowego lub faksu.
pieczatka-firmowa

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.