Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością będąca komplementariuszem spółki komandytowej jest zobowiązania do tworzenia sprawozdania z pracy całego przedsiębiorstwa. Musi sporządzić tzw. sprawozdanie skonsolidowane. 

Sprawozdanie skonsolidowane - jest to sprawozdanie dotyczące finansów grupy przedsiębiorstw ( wielkie przedsiębiorstwo ma pod sobą wiele innych małych spółek czy firm). W sprawozdaniu zestawione jest każde przedsiębiorstwa oddzielnie, ale także wykazane są transakcje wewnątrz grupy. Takowe sprawozdanie jest bardzo proste i przejrzystepomaga właścicielowi głównego przedsiębiorstwa na szybkie zaznajomienie się z finansami firmy. 

Sprawozdanie skonsolidowane zawiera w sobie bilans, rachunek przepływów pieniężnych, rachunek zysków i strat, zmiany w kapitale własnym przedsiębiorstwa, dodatkowe objaśnienia i informacje. 


spolka-zoo-komandytowa


Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.