2/07/2014 12:13:00 PM     , ,
Sprawy związane z zakładaniem spółki niejednokrotnie są bardzo zawiłe i wymagają dużej znajomości różnych przepisów i regulacji. Biurokracja, jaką trzeba przejść przy zakładaniu firmy zniechęca nowych przedsiębiorców i już na stracie sami rezygnują.

Na przeciw nowym, jak również już działającym na rynku przedsiębiorcom wychodzą inne firmy świadczące usługi związane z doradztwem księgowym i podatkowym.
Jeśli zamierzasz zacząć prowadzić działalność gospodarczą zapoznaj się z ich ofertami. Jest to znakomite rozwiązanie przynoszące same korzyści.


doradztwo-ksiegowe

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.