Tradycyjna, samodzielna rejestracja spółki popada w zapomnienie. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się kupno gotowych spółek. Nowi przedsiębiorcy chcą rozpocząć swoją działalność szybko i bezproblemowo.


Kupno gotowych spółek jest to usługa oferowana przez ciągle wzrastającą ilość firm. Wychodzą one nowym przedsiębiorcom naprzeciw oferując usługę jaką jest sprzedaż lub założenie gotowej spółki. Nowe spółki wystawione na sprzedaż są podmiotami gospodarczymi w pełni zarejestrowanymi ( z uregulowanymi opłatami rejestracyjnymi), są czyste tzn. nie mają historii działalności. Wyjście jakim jest kupno gotowych spółek pozwala przedsiębiorcy zaoszczędzić czas, nerwy i daje możliwość w każdej chwili rozpocząć prowadzenie działalności.

kupno-gotowych-spolek

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.