Czas, kiedy należy zdecydować, co poczniemy z naszą firma, następuje w dniu w którym mija okres kończący zawieszenie wykonywania działalności. Okres, na jaki można zawiesić prowadzeni działalności przez firmę, która nie zatrudnia pracowników wynosi od 1 do 24 miesięcy.

W dniu, określonym na wniosku o zawieszenie działalności przedsiębiorca powinien podjąć decyzję dotyczącą przyszłości jego firmy. Ma on wówczas dwa wyjścia. Może albo wznowić prowadzenie działalności albo definitywnie ją zakończyć.
Jeśli wybierze tą pierwszą możliwość ma obowiązek pod karą grzywny i możliwością wykreślenia z rejestru lub ewidencji, złożyć wniosek o wznowieniu działalności.

Po zakończeniu tych małych formalności przedsiębiorstwo może zacząć działać tak samo, jak przez dniem złożenia wniosku o zawieszenie prowadzenia działalności.


wznowienie-firmy

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.