Przedsiębiorstwa coraz częściej starają się o uzyskanie kredytu pod hipotekę swojej firmy. Jego warunki są korzystniejsze w porównaniu do kredytu gotówkowego, bo zabezpieczeniem dla banku jest majątek trwały przedsiębiorstwa.

Kredyt hipoteczny przedsiębiorstwo może uzyskać m.in. przy: zakupie biura lub biurowca, budowie hali produkcyjnej lub nowego zakładu pracy.
Procedura stosowana przy udzielaniu kredytów hipotecznych jest bardzo skomplikowana. Proces kredytowy odbywa się w kilku etapach i wymaga przedstawienia bankowi całej historii finansowej jednostki. Bank bardzo dokładnie sprawdza zdolność finansową i ocenia wiarygodność jednostki.

Im dłuższy staż jednostki tzw. okres przebywania na rynku, tym ma ona większe szanse na otrzymanie takiego kredytu.


finansowanie-inwestycji

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.