Rynek zalewa fala ofert dotyczących sprzedaży zarejestrowanych już spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych oraz komandytowych z o.o. Zamieszczane przez kancelarie prawne lub firmy specjalizujące się w zakładaniu spółek ogłoszenia są bardzo zachęcające i opłacalne.

Największą zaletą wynikającą z zakupu założonej już spółki jest możliwość bardzo szybkiego rozpoczęcia działalności, jak również oszczędność czasu i nerwów.
Gotowe spółki wystawione na sprzedaż są w pełni zarejestrowane, posiadają komplet dokumentów, mają nadane numery NIP i REGON. Nadaną już siedzibę spółki, nazwę, numer PKD bez problemu można zmienić w KRS płacąc określoną kwotę.gotowe-spolki

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.