Resort sprawiedliwości przygotowuje projekt ustawy nowelizacji Krajowego Rejestru Sądowego. Mają z niego zniknąć tzw. martwe podmioty, czyli podmioty, które nie składają sprawozdań finansowych, nie aktualizują adresów, nie posiadają majątku.

Takie działanie oczyszczające ma na celu poprawienie wiarygodności KRS, odciążenie sądów rejestrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego. Mają się w nim znajdować rzetelne i prawdziwe informacje o podmiotach gospodarczych.

W związku z projektem nowelizacji ustawy o KRS obecnie trwają uzgodnienia wewnątrz resortowe. Dokładna treść zmian w ustawy nie jest znana. Projekt został już jednak wpisany do wykazu prac legislacyjnych rządu.

krajowy-rejestr-sadowy

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.