Nowych firm w Polsce przybywa potocznie mówiąc, jak „grzybów po deszczu”. Każdy pragnie prowadzić swoją działalność i być sobie szefem. Należy się zastanowić, jak wygląda proces rejestracji firmy.

Najczęściej wybieraną formą na prowadzenie działalności jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jak długo rejestruje się spółkę?

Okres rejestracji nowej spółki z o.o. wynosi ok. 1-2 tygodnie. Czas założenia zależny jest od wielu czynników np. poprawności wypełnienia dokumentów lub sprawności działania poszczególnych urzędów.

Dla osób, które już teraz pragną otworzyć własną firmę mamy idealne rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zakupu gotowej już spółki. Nasze jednostki są w pełni założone, mają czysta historię, nigdy nie prowadziły żadnej działalności.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie zadane im pytania.

zakladanie-spolki

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.