Obecnie rynek towarów i usług w niemal każdej branży jest nasycony, przez co coraz ciężej jest pozyskać nowych Klientów. Konkurencja związana z niższymi cenami, większym pakietem usług czy jakością produktów dzisiaj już nie wystarczy.

Jeśli chcesz zatrzymać swoich obecnych Klientów oraz pozyskać nowych → chroń dane osobowe swoich partnerów!

W ostatnim czasie Komisja Europejska przedstawiła raport z badań Eurobarometru, dotyczących prywatności i ochrony danych osobowych z którego wynika, że aż 69% Europejczyków, a 68% Polaków jest zaniepokojona możliwością wykorzystywania ich danych osobowych w innych celach niż te, dla których dane zostały zebrane.

Nikt nie chce, aby jego dane osobowe były wykorzystywane bez poinformowania go o tym. Każdy właściciel, którego firma przetwarza dane osobowe Klientów powinien dopilnować tego, aby były one w należyty sposób chronione. Jest to nie tylko ważne dla samych Klientów, ale również dla wszystkich przedsiębiorców, gdyż za niewłaściwą ochronę danych osobowych tym samym naruszenie prawa grozi surowa kara.


Zachęcamy państwa do zapoznania się naszą wcześniejszą publikacją na temat zakładania firmy w 2016 roku.

prowadzenie-firmyZadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.