Coraz więcej przedsiębiorców korzysta z pomocy ekspertów podczas rejestracji oraz prowadzenia firmy. Nic dziwnego skoro daje to możliwość powierzenia spraw firmy w ręce doświadczonych ekspertów. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się spółki z koncesją. Jak pomóc sobie w załatwieniu wielu formalności dotyczących koncesji? 

Spółki z koncesją to spółki, które posiadają specjalne pozwolenie – koncesję – na prowadzenie działalności w szczególnym obszarze.

Koncesja to akt administracyjny wydawany przez organ koncesyjny. Jest to upoważnienie do prowadzenia ściśle określonej działalności gospodarczej.
Uzyskanie takowej koncesji wiąże się z załatwieniem wielu formalności, które wydłużają czas związany z prowadzeniem własnej działalności.

Załatwienie spraw dotyczących uzyskania koncesji często stwarza problem niejednemu przedsiębiorcy. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam skonstruować swoją ofertę tak, aby odpowiadała coraz to większej grupie przedsiębiorców. Oferujemy kompleksową pomoc prawnika w pozyskaniu koncesji, zezwolenia oraz licencji. Powierz swoją firmę w ręce ekspertów i zwiększ swoje szanse na sukces! 
koncesja-dla-spolki

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.