Każdy, kto chce założyć własną działalność gospodarczą powinien zastanowić się nad sposobem, który pozwoli doprowadzić jego firmę do sukcesu. Z racji tego, że księgowość jest bardzo obszernym tematem warto, aby przedsiębiorcy zastanowili się nad zatrudnieniem biura księgowego, które pozwoli zoptymalizować koszty prowadzonej działalności.

Jesteś przedsiębiorcą, który nie chce mieszać spraw księgowych z prowadzeniem firmy? Skorzystaj z usług biura księgowego, które przejmie za Ciebie połowę obowiązków.

Biura księgowe zajmują się rozliczaniem całej działalności, prowadzeniem ewidencji, sporządzaniem odpowiednich wniosków oraz obrazowaniem sytuacji przedsiębiorstwa zarządowi. Usługi księgowe są dla tych, którzy rozpoczynają prowadzenie działalności oraz tych, których firma funkcjonuje na rynku od lat.

Biura księgowe pomagają w:
* rozliczaniu firmy poprzez KPiR,
* prowadzeniu ksiąg rachunkowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości,
* tworzeniu i składaniu miesięcznych/rocznych deklaracji podatkowych,
* tworzeniu sprawozdań statystycznych GUS,
* rozliczaniu opłat,
* przygotowywaniu sprawozdań dla NBP,
* prowadzeniu budżetu firmy,
* sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,
* rozliczaniu podatku VAT.

prowadzenie-ksiegowosci

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.