3/13/2017 09:04:00 AM     , ,

Coraz więcej osób decyduje się na założenie spółki za pośrednictwem Internetu. Pozwala to znacznie przyspieszyć proces rejestracji spółki.W jaki sposób składać wnioski do KRS?
Od 2017 roku ma zacząć obowiązywać nowelizacja ustawy, która obliguje przedsiębiorców do składania wniosku KRS przy pomocy podpisu potwierdzonego profilem zaufanym ePUAP.
Przekaz dokumentów oraz wniosków odbywać się będzie drogą elektroniczną. Orzeczenia i pisma sądowe uznaje się za doręczone z datą wskazaną w elektronicznym potwierdzeniu odbioru korespondencji. W razie braku takiego potwierdzenia doręczenie uznaje się za skuteczne z upływem 14 dni od daty umieszczenia korespondencji w systemie teleinformatycznym.

Od 2017 roku przedsiębiorcy będą musieli wysyłać wnioski wyłącznie w formie elektronicznej.

rejestracja-zdalnaZadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.