Założenie spółki jest procesem, który trwa sporo czasu i wymaga wysokich nakładów pieniężnych.

zakladanie-spolek
Rejestrację spółki należy rozpocząć od skonstruowania odpowiedniej umowy. Przy pisaniu umowy i wypełnianiu wielu dokumentów zalecane jest skontaktowanie się z prawnikiem, zapobiegnie to wkradnięciu się niechcianych błędów czy pomyłek.

W KRS trzeba powołać dwie spółki. Pierwsza musi powstać spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a następnie spółka komandytowa, która będzie oficjalnie prowadzić działalność gospodarczą.
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstanie przy wpisie do rejestru przedsiębiorców. Przez to otrzyma prawo do prowadzenia działalności gospodarczej, jak również inne prawa i obowiązki.

W procesie rejestracji spółki z o.o. komandytowej występuje sytuacja prawie identyczna jak w przypadku tworzenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością tzw. spółka w organizacji. Wtedy za zobowiązania spółki odpowiadają solidarnie wszystkie osoby działające w jej imieniu.

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.