Do naszego kraju już dawno dotarł pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej w formie spółki z o.o. komandytowej. Owa forma jest bardzo popularna już w Niemczech, ale także w naszym kraju zostaje wybierana coraz częściej.


Prowadzenie firmy jako spółki z o.o. komandytowej daje możliwość oszczędności na podatkach przy jednoczesnym niejako podwójnym zabezpieczeniu majątku osobistego wspólników.

→ W spółce występują dwa rodzaje wspólników: komplementariusze, którzy odpowiadają za zobowiązania spółki całym swoim majątkiem, oraz komandytariusze, którzy dopowiadają do wielkości wniesionych wkładów.

→ W tej formie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest komplementariuszem, natomiast funkcję komandytariusza pełni osoba fizyczna.


→ Działalność prowadzona jest przez spółkę komandytową, która także wypracowuje zysk. Zadaniem spółki z o.o. jest zarządzanie i administrowanie
spółka komandytową. 

zakladanie-spolki-zoo-komandytowej


Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.