Chcesz sprzedać spółkę? Nie wiesz jak się za to zabrać, ani gdzie szukać potencjalnych kupców? Chciałbyś jak najwięcej za nią otrzymać, ale obawiasz się, ze nie uda Ci się wynegocjować zadowalającej ceny? Zleć sprzedaż swojej spółki innym firmom.


Tak, to jest możliwe. Na rynku coraz częściej możemy zobaczyć firmy, które zajmują się pośrednictwem sprzedaży spółkami. Jako podmioty „obyte” w tym temacie mają większą szanse na sfinalizowanie transakcji sprzedaży twojej spółki na zadowalających dla Ciebie warunkach. Pomyśl, że to tym firmom na tym bardziej zależy, niż Tobie. One otrzymują wynagrodzenie za sprzedanie spółki ( pewien % od sprzedaży).

Pośrednictwo sprzedaży spółek jest bardo dobrym wyjściem dla osób, które chcą sprzedać spółkę. 
Zlecając to działanie konkretnej firmie nie musisz się martwić o nic. To ona się wszystkim zajmie. Przygotuje potrzebne dokumenty, znajdzie kupca, który oferuje najlepsze warunki.
Szybko, tanio, sprawnie i bezproblemowo, chyba właśnie o to chodzi.  

sprzedaz-spolek

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.