Wiele osób zastanawia się, co lepiej zrobić, założyć czy kupić już gotową spółkę. Każda opcja ma wiele zalet, jak i wad. Po wnikliwej analizie mogę jednak stwierdzić, że zakup spółki przez nowego przedsiębiorcę jest dużo lepszym rozwiązaniem.

kupie-spolke-zooTakie wyjście pomaga uniknąć sporych nerwów i stresu związanego z postępowaniem rejestracyjnym. Rejestracja spółki jest procesem, który trwa ok. 2 tygodni, a decydując się na zakup spółki z o.o. przedsiębiorca może w drugi dzień po zakupie spółki zacząć prowadzić swoją firmę.

Kupując spółkę jej nowy właściciel ma pewność, że posiada ona wszystkie niezbędne dokumenty, a procedura rejestracyjna została przeprowadzona bezbłędnie.

Interesuje Cię zakup spółki z o.o ? Zadzwoń (012) 398 43 58


Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.