Już wiele razy publikowaliśmy wpisy mówiące o tym, dlaczego dobrze jest prowadzić swoją firmę, jednak wraz z nadejściem nowego roku, przypominamy: warto pomyśleć o otworzeniu własnej działalności.

Zakup lub założenie spółki w nowym roku daje możliwość osiągnięcia sukcesu. Koszty rejestracji bądź zakupu nowej spółki są bardzo niskie, dlatego niemal każda osoba może prowadzić swoja jednostkę. Najczęściej wybieraną formą prowadzenia działalności z powodu jej unormowań i regulacji prawnych jest spółka z o.o.. Dlaczego?

W spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, jak sama nazwa wskazuje odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki jest ograniczoną. Oznacza to, że w przypadku bankructwa i niewypłacalności spółki jej wspólnicy odpowiadają tylko do wysokości wniesionych do spółki wkładów, a więc ich prywatne majątki są bezpieczne. Minimalny kapitał zakładowy spółki z o.o. wynosi 5 000zł.

Wszystkie osoby posiadające jakieś pytania oraz te, zainteresowane zakupem lub rejestracją spółki zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.


zalozenie-firmyZadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.