Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest procesem trudnym i czasochłonnym. Głównym elementem rejestracji nowej spółki jest wpisanie jej do Krajowego rejestru Sądowego. Aby tego dokonać należy poprawie sporządzić wniosek o wpis do rejestru przedsiębiorców oraz zgromadzić niezbędne dokumenty, które trzeba dołączyć jako załączniki do wpisu.
Dokumentami potrzebnymi do rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są: – odpis z aktu notarialnego umowy spółki, – oświadczenie o wniesieniu wkładów na pokrycie kapitału zakładowego, – uchwała o powołaniu członków organów spółki, – lista wspólników, – poświadczone notarialnie wzory podpisów wspólników, – oświadczenie o pokryciu opłat sądowych, – nazwiska, imiona, adresy członków zarządu. Poza wymienionymi załącznikami, podczas zakładania spółki z o.o. do KRS składa się: – KRS-Z3 – wniosek o rejestrację spółki z o.o., – KRS-WE – wspólnicy spółki z o. o., – KRS-WK – organy podmiotu, – KRS-WM – przedmiot działalności.zalozenie-spolki

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.