1/11/2017 11:23:00 AM     , ,
Znowelizowane przepisy Kodeksu Spółek Handlowych mówią o tym, że zwykły e-podpis nie będzie wystarczający do założenia spółki z o.o.. Chodzi tutaj o zakładanie spółek za pośrednictwem systemu S24.

Dlaczego takie przepisy zostały wprowadzone? 
Coraz częściej mówiono o tym, że wykorzystywano dane osobowe innych osób do zakładania spółek w systemie S24. To spore nadużycie i postanowiono temu zapobiegać. Z tego powodu postanowiono to zmienić i zrezygnowano ze zwykłego podpisu podczas zawiązywania spółki z o.o..

Nowe przepisy mówią o tym, że będzie obowiązywał tylko kwalifikowany podpis elektroniczny oraz podpis potwierdzony profilem zaufanym ePUAP.

podpis-elektroniczny

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.