3/02/2017 07:58:00 AM     , ,
Wielu przedsiębiorców szuka sposobu, który umożliwi jednoczesne zmniejszenie kosztów oraz podniesienie jakości świadczonych usług. Takim sposobem jest e-biuro, które umożliwia skorzystanie z prestiżowego adresu spółki oraz profesjonalnym usług. Przedsiębiorca decydujący się na wirtualne biuro ma możliwość zredukowania kosztów związanych z zatrudnianiem pracowników oraz koniecznością wyposażenia ich stanowisk pracy.


Wirtualne biuro przeznaczone jest dla osób, które nie chcą rejestrować swojej firmy w domu oraz chcą oddzielić sprawy prywatne od zawodowych.


Klient otrzymuje prestiżowy adres wirtualne biura, który przyciąga uwagę potencjalnych Klientów.Przykładowe usługi e-biura:
- obsługa korespondencji;
- doradztwo prawne, gospodarcze, księgowe, informatyczne;
- wynajem sal na spotkania biznesowe;
- obsługa księgowa;

e-biuroZadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.