5/17/2017 10:32:00 AM     , ,
Decydując się na zakup akcji określonej spółki, konieczne jest zebranie wiarygodnych informacji o danym podmiocie, tak by w jak największym stopniu ograniczyć ryzyko związane z tą inwestycją.

Przede wszystkim uwagę należy zwrócić na decyzje, które kształtują cenę akcji, a więc te które wpływają na sytuację ekonomiczną spółki. Mowa tu między innymi o kontraktach, dywidendach, emisjach, prognozach oraz przejęciach.
Analizując te dane należy opierać się wyłącznie na oficjalnych informacjach, a więc tych pochodzących z raportów bieżących i okresowych, oficjalnej strony firmy oraz zdobytych podczas udziału w walnych zgromadzeniach oraz rozmowach z członkami zarządu.

Ostrożnie należy podchodzić do danych pochodzących z mediów, ponieważ wypowiedzi dla tych organizacji bardzo często nie są autoryzowane.

Zdarzają się sytuacje, gdy ciężko znaleźć informacje o spółkach, które przeżywają kryzys, gdyż w takiej sytuacji jej zarząd zazwyczaj ogłasza przeprowadzanie restrukturyzacji, która jest przyczyną chwilowych kłopotów, jednocześnie zapewniając, iż w niedługim czasie zostaną one rozwiązane.


Zobacz także: Sprzedaż udziałów w spółce

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.