Gotowe spółki oferowane na sprzedaż to wcześniej zarejestrowane podmioty gospodarcze. Posiadają już umowę, niezbędne dokumenty,numer REGON, są zarejestrowane w KRS.
Spółki z o.o. są chętnie kupowane, gdyż koszty zakupu są niewiele droższe od jej całościowej rejestracji.

Pozytywne strony zakupu gotowej spółki:
  • szybkość- nie trzeba borykać się z długim procesem rejestracji.
  • bezpieczeństwo- spółka została już sprawdzona. Mamy już pewność, że dokumenty są dobrze wypełnione i nie będzie żadnych pomyłek.
  • wygoda- nie trzeba tyle chodzić po urzędach jak w przypadku rejestracji nowej spółki. Wielu formalności można dopełnić przez internet.
  • brak zobowiązań spółki do spłaty.
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia działalności.
  • uregulowana sytuacja prawna spółki.

Gotowe spółki posiadają już nazwę i różne zapisy w umowie. Dokonanie zmian musi odbyć się w obecności notariusza. Pociągnie to za sobą pewne koszty (zazwyczaj około 1 000 zł w przypadku sp. z o.o.). 

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.