WADY:
 1. Koszty.
  Poniesione koszty nie są aż tak wysokie niż wynajem lokalu na siedzibę i zatrudnienie choćby sekretarki, ale trochę i tak trzeba zapłacić. Wysokość kwoty zależną jest od opcji którą będziemy chcieli posiadać. Podstawowa opłata to ta za wynajem adresu i obsługa przychodzącej korespondencji.
 2. Wydłużony czas.
  Wiadomości, listy czy przesyłki trafiają z właściciela z opóźnieniem. Wirtualne biura oferują dość rzadkie wysyłanie korespondencji. Jest to jednak wada możliwa do wyeliminowania, zależy tylko od uzgodnienia.
 3. Niewykwalifikowany personel.
  Zbyt niski koszt za usługę mimo wszystko powinien dać nam „do myślenia”. Może być taki dlatego, że firma ponosi niskie koszty związane z zatrudnieniem pracowników. Zdarza się niejednokrotnie, że zatrudnione osoby tak naprawdę nie wiedzą co robią, a wtedy często dochodzi do wielu pomyłek.
 4. Wirtualny świat.
  Dla jednych jest zaleta, inni uważają go jako wadę. Kontakty międzyludzkie zostają ograniczone do minimum. Przekazywanie wiadomości, informowanie- wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu czy telefonu.
 5. Niedogodności podatkowe: telefon, faks, internet.
  Czasami Urząd Skarbowy będzie żądał, aby usługi jakimi jest łącze internetowe czy telefon działały w miejscu adresu firmy. Dlatego zdarza się tak, że opłaty za linie firmowe, których używamy do pracy w domu nie można wliczyć do kosztów ogólnych firmy.
Większość opisanych wad to tylko kwestia odpowiedniej organizacji, logistyki i komunikacji. By je rozwiązać wystarczy prosty sposób- dogadać się.

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.