Dość kontrowersyjna jest sprawa sprzedaży zadłużonej spółki. Obecnie możemy się spotkać z wielką falą ofert internetowych typu : „ kupię zadłużone spółki”, „sprzedam spółkę z historią”, „kupie spółki ze zobowiązaniami”. Czy sprzedaż zadłużonej spółki jest możliwa i zgodna z prawem?

Operacja kupna i sprzedaży zadłużonej spółki jest legalna. W takich transakcjach ważne, alby wszystko było jasne. Sprzedaż spółki nie oznacza że dotychczasowy zarząd jest już uwolniony od zobowiązań za spółkę. Do dnia jego odwołania i powołania nowego zarządu obecny zarząd ponosi całą odpowiedzialność za wierzytelności spółki. Ważne jest aby dopilnować wszystkich formalności i niczego nie przeoczyć, aby uniknąć późniejszych nieprzyjemności. sprzedam-spolke


Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.