Z każdą chwilą w Polsce przybywa osób, które prowadzą sprzedaż swoich produktów w Internecie. Wszystkie firmy prowadzące sprzedaż on-line muszą rozliczać się z Fiskusem na takich samych zasadach jak tradycyjne sklepy. Ale co z osobami fizycznymi, które sprzedają różne produkty na aukcjach internetowych?

Sprzedawca, który zarabia w sposób zorganizowany i ciągły ma obowiązek założyć działalność gospodarcza. W przypadku, gdy tego nie dopełni, może zostać nałożona na niego kara grzywny lub ograniczenia wolności zgodnie z Kodeksem Wykroczeń. Jest to bardzo ważne, gdyż każdy przedsiębiorca musi rozliczać się z podatku dochodowego oraz podatku VAT.

Jeśli prowadzisz sprzedaż towarów w Internecie, nie ryzykuj – załóż firmę!

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci w całym procesie rejestracji działalności. W swojej ofercie handlowej posiadamy również usługę księgowości. Każda nowo powstała firma powinna od samego początku zadbać o swoje sprawy finansowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.


  rejestracja-spolki

Zadzwoń (012) 398 43 58

OFERTA

Rejestracja przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi wnioskami, które należy wypełnić. Żebyście nie musieli Państwo marnować swojego cennego czasu, pomyśleliśmy o ofercie zakładania firmy. Oferujemy również sprzedaż czystych, gotowych spółek.

Proponujemy także Państwu kompleksowe usługi w zakresie księgowości firmy, zajmiemy się wykonaniem wszystkim niezbędnych czynności, sporządzimy sprawozdania finansowe, przeprowadzimy rozliczenia z tytułu należnego podatku dochodowego.

Prosimy o kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielą szczegółów naszej oferty.

Zakup spółki z o.o.

Popularne wpisy

Łączna liczba wyświetleń

Ekspert. Obsługiwane przez usługę Blogger.